KURZ PŘÍPRAVY NA ZKOUŠKU

Vysoce kvalifikovaní
Rodilí Mluvčí

Úroveň společného jazykového rámce (CEFR)
A2 a B2

Cílem přípravného kurzu na zkoušky je pomoci studentům naučit se a posílit aspekty znalosti anglického jazyka při přípravě na maturitní zkoušky, jako je Abitur v Německu, Bakalaureát ve Francii, Selectividad ve Španělsku, Maturità v Itálii a Matura v Rakousku.

Tento letní přípravný kurz na zkoušku je strukturován podle osnov PET a KET navržený Univerzitou Cambridge a vyučovaný kvalifikovanými rodilými lektory anglického jazyka.

Kurz je poskytován studentům, kteří se pyšní úrovní alespoň mezi A2 a B2 dle Společného Evropského Jazykového Rámce (CEFR) a zaměřuje se na čtyři základní složky anglických dovedností obsažené ve školních osnovách, a to čtení, poslech, psaní a mluvení.

Program Přípravného kurzu

Před kurzem

Každý student si nejprve udělá vstupní test, jehož výsledek dopomůže ke správné klasifikaci přípravného kurzu – PET nebo FCE. Poté bude následovat analýza potřeb k identifikaci oblastí k vylepšení, která studentům pomohou dosáhnout jejich cílů.

Přípravný Kurz

Studenti získají plný přístup k našim online studijním materiálům pro samostudium. Každý týden budou mít studenti 5 hodin mini-skupinových lekcí, soukromou lekci a průběžně budou hodnoceni a podporováni v průběhu svého kurzu svým tutorem.

Ultimátní Společenský Program

Ve spojení s kurzem jsou studenti zváni k účasti našeho denního programu Ultimátní Letní Anglický Tábor. Naše virtuální sociální aktivity podporují procvičování anglické komunikace s ostatními studenty v zábavném interaktivním prostředí.

K ukončení studia čeká studenty závěrečné otestováníní kurzu, taktéž obdrží konečný report progresu, který bude obsahovat poznámky a doporučení učitele do budoucna a samozřejmě i potvrzení o studiu.

Detaily Přípravného kurzu:

  • Mini skupiny o přibližně 4-6 Maximálně 8 studentech
  • Začátek kurzu kdykoliv od 1. června – 11. září
  • Veškerý studijní materiál
  • Délka: 4-12 týdnů
  • 5 mini-skupinových lekcí týdně
  • 1 soukromá lekce týdně
  • Přístup do Programu Sociálních aktivit zcela zdarma
france

Bakalaureát

italy

Maturitá

8tP4pA-germany-circle-flag-transparent

Abitur

austria

Matura

spain

Selectividad

Tel: (+356) 2742 7570
Email: hello@maltalingua.com

Maltalingua School of English
2 Birkirkara Hill, St. Julians, Malta

© 2020
Všechna práva vyhrazena
od Maltalingua Ltd.