Virtuální Anglický Letní Tábor 2020

živé mini-skupinové lekce

Po celé léto pořádá Maltalingua virtuální mini-skupiny pro 6–8 studentů a volitelnou soukromou lekci ve flexibilní době od pondělí do pátku. Úroveň jazyka studentů je testována a ti jsou následně rozřazeni do adekvátní třídy. Interaktivní virtuální mini-skupinové lekce začínají každé pondělí. Všichni naši lektoři jsou rodilými mluvčími s mezinárodně uznávaným certifikátem.

Interactive English Course

AKTIVNÍ ANGLICKÝ SPOLEČENSKÝ PROGRAM

Vyber si a zúčastni se našeho každodenního programu online aktivit. Podívej se na týdenní rozvrh a užij si zábavný online sociální program se svými novými přáteli z různých koutů světa. Vyzkoušej své znalosti ve virtuálním kvízu nebo se staň porotcem či se dokonce zúčastni naší online soutěže talentů!

PLATFORMA PRO DOPROVÁZENÉ SAMOSTUDIUM

Naše samostudijní kurzy ušité na míru jsou navrženy s ohledem na interaktivní učení. Studuj v době Tobě vyhovující a s komfortním zařízením. Veškerý studijní materiál je přístupný v naší studentské zóně a je využíván na různých platformách a zařízeních. Nevyžaduje žádné technické znalosti.

English Online Test

TESTOVÁNÍ ÚROVNĚ ANGLICKÉHO JAZYKA

Otestuj své znalosti anglického jazyka ještě před zahájjením kurzu díky našemu Online testu. V mini-skupinovém kurzu na Tebe čekají studenti s podobnou úrovní znalosti Anglického jazyka. Jakmile dokončíš svůj online test, bude Ti zaslán Tvůj individuální studijní plán.

SPOLEČENSKÝ PROGRAM AKTIVIT

Tak na co ještě čekáš? Pojď si s námi užít vekou škálu zábavných a vzdělávacích aktivit. Každý je vítán na Páteční Uvítací párty! Seznam se s novými studenty, zahraj si hry a sdílej s ostatními, jaká část týdne u Tebe vítězí. A nenechej si ujít nežhavější novinky o tom, co jsme pro Tebe naplánovali!

Junior Summer Social

STANDARDNÍ ČI ULTIMÁTNÍ?

English Course Certificate

CERTIFIKÁT STUDIA

Po dokončení kurzu Ti zašleme osobní digitální certifikát studia s aktuální úrovní, kterou jsi dosáhl během virtuálního letního tábora.

VIRTUÁLNÍ PŘIVÍTÁNÍ

Každý týden se společně sejdeme a přivítáme nové studenty do našeho Virtuálního Letního Tábora. Díky tomu má každý možnost se poznat a získat rady a tipy, jak si onen Online program nejlépe užít..

private

SOUKROMÉ LEKCE

Máš-li Ultimate balíček, každý týden Tě čeká kvalitní individuální výuka s rodilým mluvčím, který se postará o to, že centrem pozornosti budeš právě Ty a spolu dosáhnete jedinečného zážitku.

REPORT PROGRESU

Chceš se dozvědět, jaký děláš pokrok ve svém Online učení? Tvůj Osobní tutor Ti poskytne report progresu na základě zpětné vazby od Tvých virtuálních lektorů. Po dobu Tvého Letního Tábora se ti dostane i spousta rad a tipů, jak nejefektivněji dosáhnout pokroku, po kterém toužíš.

progress

SPOLEČENSKÁ AKTIVITA KAŽDÝ DEN

Kdo říká, že podstata výuky a progres leží pouze na ‚virtuální‘ učebně? Každý den organizujeme řadu živých, zábavných, interaktivních a vzdělávacích virtuálních aktivit, které juniorům umožňují spojení s ostatními vrstevníky z celého světa. Sdílej své příběhy, bav se hraním her, vstup do soutěží a dej se do mluvení… samozřejmě v angličtině!  

OSOBNÍ TUTOR KURZU

Tvůj Osobní tutor je Ti kdykoliv k dispozici, abys ze svého kurzu vytěžil/a maximum. Ať už se jedná o Tvůj kurz, Tvé virtuální lekce, plánování tvých soukromých lekcí nebo pomoc s aktivitami, Tvůj osobní tutor kurzu je zde pro Tebe a vždy po ruce.

MÁŠ OTÁZKU? PTEJ SE!